Back to Question Center
0

Jak omezit čas strávený v provozu

1 answers:
How to Reduce Time Spent in Traffic

Závazek k proaktivnímu plánování

Pro ty, kteří mají flexibilitu, je to důležité, aby čas vaše cesty, aby se zabránilo provozu. Pomocí GPS zařízení nebo telefonu můžete analyzovat dopravní charakteristiky rána a pak se pokusit najít alternativní trasy během nejnáročnějších časů. Často můžete pomocí Map Google a dalších nástrojů vyhledat různé cesty mezi vaším domovem a cílovou destinací. To vám umožní vybrat nejlepší možnost, jak zabránit dopravní zácpě - oakley brasil oculos.

Naučte se místní názvy ulic v blízkosti vašeho cíle

Pokud se ocitnete v přetížené dopravě podél cesty k cíli, je to důležité, víte,. bude vás bližší k této oblasti. Připojte různé možnosti trasy do GPS dříve, než začnete svou cestu, a pak se budete moci rychle přizpůsobit, pokud se setkáte s dopravou. Měli byste se také dozvědět názvy ulic v oblasti předem, abyste mohli při rozhodování učinit efektivnější rozhodnutí.

Kontrola počasí před časem

Dopravní zácpy jsou často způsobeny změnami během počasí. V Kanadě může tato další vrstva sněhu a ledu způsobit řidičům řadu bolesti hlavy. Možná zjistíte, že můžete značně zkrátit dobu řízení tím, že cestujete jen o půl hodiny později nebo dříve.

Pokračujte v řízení rychlosti

Zatímco často nemůžete ovlivnit provoz. když se na to podíváte, můžete být proaktivní v zabránění nárůstu provozu tím, že řídíte rychlostní limit. To vám pomůže udržet předvídatelnost dopravních schémat a umožní ostatním řidičům, aby za sebou zůstali na trati a vyhnuli se vzniku úzkých míst.

Řízení by mělo být relaxační zážitek, ne frustrující. Použijte tyto pokyny, abyste se během budoucích výletů do zaměstnání a z práce vyhýbali přetížení provozu!. Chcete-li se dozvědět více o tom, jak zabránit dopravní zácpě, kontaktujte náš tým dnes !

April 16, 2018