Back to Question Center
0

Tři vitální nástroje pro úspěch opravy vozidel v domácnosti

1 answers:
Ruční klíče

Ruční klíče jsou předním nástrojem pro tyto jednoduché úlohy údržby vozidel. Aby bylo zajištěno, že pro každou úlohu bude k dispozici optimální nástroj, budete potřebovat kombinaci klíčů s rozměry od 10 mm do 18 mm. To by mělo poskytnout vám odrůdu, aby zvládla všechny matice a šrouby, s nimiž se pravděpodobně setkáte ve svém vozidle. Vždy byste měli koupit klíče v sadě, protože vám pomůže získat vyšší hodnotu za peníze než nákup jednotlivých klíče - oculos ray ban clubmaster masculino. Vyhledávejte výrobky, které mají celoživotní záruku proti korozi.

  1. Měřič tlaku v pneumatikách

Tlak vzduchu v pneumatikách by měl být kontrolován nejméně jednou za měsíc, aby byl zajištěn optimální výkon. Jen málo lidí pravidelně používá měřič tlaku v pneumatikách. Tlakoměry pneumatik můžete zakoupit v místním obchodě s hardwarem nebo v automobilovém obchodě. Často jsou LCD tlakoměry nejvhodnější pro běžnou domácí údržbu, protože je lze snadno číst a nabízet osvětlení v tmavých garážových prostorech nebo v prostorách v příjezdové cestě.

  1. Čtečka kódů

Neexistuje nic podobného pocitu panice, která nastane, když vidí, že na palubní desce svítí kontrolka motoru. Naštěstí existuje nástroj, který může pomoci zmírnit některé stresy, které vznikají v tomto typu situace. Odborné domácí opravy vozidel jsou založeny na použití čtečky kódů, které lze zapojit do diagnostického portu vašeho vozidla. Čtečky kódů pomohou překládat kód chyby, který poskytuje integrovaná diagnostika, a tím zajistíte, abyste přesně věděli, jaký typ problému má vaše vozidlo. Je to nástroj, který může také pomoci omezit množství odhadů, které vaše mechanika provádí při opravách, a tím ušetřit čas a peníze v dlouhodobém horizontu.

Nástroje, které používáte při opravách vozidel, mohou určit kvalitu dokončené opravy a tím i životnost vašeho vozidla. Podporujte své vozidlo nástroji pro údržbu zvýrazněnými v tomto článku!. Chcete-li se dozvědět více o nejnovějších dostupných nástrojích pro opravy domů , kontaktujte přímo náš tým odborníků .

April 16, 2018